domů o firmě výškové práce stěhování demolice kontakt

     
 

o firmě

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dobrý den,
    věříme, že návštěva na našich stránkách nebude pro Vás ztracený čas, ale právě naopak a nejen……
To co následuje, je pouze část z činností, které, jak se domníváme, umíme na špičkové úrovni. Pokud nás oslovíte, uděláme maximum proto, aby jste se rádi vraceli, tak jako řada firem či soukromníků pro které jsme plnili (plníme) jejich požadavky.

Naše priority: spolehlivost, přesnost, profesionalita. To čím porážíme „soupeře“, je rychlost.
    Znalosti v oblasti výškových prací, stěhování těžkých břemen, demolic a řešení rizikových činností, nejen ve stavebnictví, máme dostatek. Zkušenosti a profesionální vybavení nám nedovolí říci: "To nejde, bohužel to neumíme".
    Děkujeme za čas, který jste věnovali našim stránkám a na případnou spolupráci se těšíme.

 

 

ředitel společnosti

Ivo Mašek

 

 

 

   


pro případné obchodní partnery firmy ALPIN SPECIAL s.r.o. > potvrzujeme tímto, že pracovníci pod vedením p. Ivo Maška v uplynulých letech pro naší společnost prováděli řadu akcí, které ve většině případů měly charakter technicky obtížných a mnohdy nebezpečných prací. Přesto se vždy zhostili zakázky na profesionální úrovni a provedli dílo v daném termínu. > pracovníky pod vedením p. Ivo Maška známe již několik let a tito jsou zárukou kvalitně odvedené práce a spolupráce > doporučujeme společnost ALPIN SPECIAL s.r.o. jako spolehlivého, kvalitního a seriózního obchodního partnera > Ing.Josef Dibelka, vedoucí přípravy údržby a investic, PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ a.s.